[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
ПОГОСТЫ » БОГОРОДСКОЕ КЛАДБИЩЕ » ВХОД » Ячейка Памяти N 1 Эдуард Миллер (Во Святом Крещении, - раб Божий Евгений)
Ячейка Памяти N 1 Эдуард Миллер
gomozoff-ilyaДата: Четверг, 28.05.2015, 22:10 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Администраторы
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: Offline




- Э Д У А Р Д  М И Л Л Е Р -

Я В И Л С Я  Н А  С В Е Т  Б О Ж И Й

0 3 . 0 2 . 1 9 8 5  Г О Д А

П Р Е С Т А В И Л С Я  В Е Ч Н О С Т И

1 9 . 0 5 . 2 0 1 5  Г О Д А

С О  С В Я Т Ы М И  У П О К О Й  Х Р И С Т Е  Б О Ж Е . . ,

Д У Ш У  У С О П Ш Е Г О  Р А Б А  Т В О Е Г О  Э Д У А Р Д А . . ,

В О  С В Я Т О М  К Р Е Щ Е Н И И  Е В Г Е Н И Я  И Д Е Ж Е  Н Е С Т Ь . . ,

Б О Л Е З Н И  И  П Е Ч А Л И  И  В О З Д Ы Х А Н И Я  Н О  Ж И З Н Ь  Б Е З К О Н Е Ч Н А Я ! ! ! . . .

В О  И М Я  О Т Ц А  И  С Ы Н А  И  С В Я Т О Г О  Д У Х А . . .  А М И Н Ь .




МИР НАШЕМУ ДОМУ
 
koroleva2404Дата: Вторник, 09.06.2015, 17:15 | Сообщение # 2
Близкий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Мой любимый брат ушел от нас, до сих пор не можем понять и поверить. Покойся с миром, мы за тебя молимся. Нам тебя не хватает.

Добавлено (01.06.2015, 08:56)
---------------------------------------------
Молитвы об усопшихМолитва об усопшем христианинеПомяни, Господи Боже наш, в вере и надежди живота вечнаго преставльшагося раба Твоего, брата нашего Евгения, и яко Благ и Человеколюбец, отпущаяй грехи, и потребляяй неправды, ослаби, остави и прости вся вольная его согрешения и невольная, избави его вечныя муки и огня геенскаго, и даруй ему причастие и наслаждение вечных Твоих благих, уготованных любящым Тя: аще бо и согреши, но не отступи от Тебе, и несумненно во Отца и Сына и Святаго Духа, Бога Тя в Троице славимаго, верова, и Единицу в Троице и Троицу во Единстве, православно даже до последняго своего издыхания исповеда. Темже милостив тому буди, и веру, яже в Тя вместо дел вмени, и со святыми Твоими яко Щедр упокой: несть бо человека, иже поживет и не согрешит. Но Ты Един еси кроме всякаго греха, и правда Твоя, правда во веки, и Ты еси Един Бог милостей и щедрот, и человеколюбия, и Тебе славу возсылаем Отцу и Сыну и Святому Духу, ныне и присно, и во веки веков. Аминь

Добавлено (04.06.2015, 14:21)
---------------------------------------------
Пресвятая Владычице Богородице! К Тебе прибегаем, Заступнице наша: Ты бо скорая еси помощница, наша ходатаица у Бога неусыпающая! Наипаче же молим Тя в час сей: помози новопреставленному(-ной) рабу Твоему (рабе Твоей) (имя) прейти страшный и неведомый оный путь; молим Тя, Владычице мира, силою Твоею отжени от движимой страхом души его (ея) страшныя силы темных духов, да смятутся и посрамятся пред Тобою; свободи ю от истязания воздушных мытарей, разори советы их и низложи их, яко зломыслящих врагов. Буди ей, о Всемилостивая Госпоже Богородице, заступницею и защитницею от воздушного князя тьмы, мучителя и страшных путей стоятеля; молим Тя, Пресвятая Богородице, ризою Твоею честною Защити ю, да тако безбоязненно и невозбранно прейдет от земли на небо. Молим Тя, Заступнице наша, заступи за раба Твоего (рабу Твою) Матерним Твоим у Господа дерзновением; молим Тя, Помоще наша, помози ему (ей), имущему (-щей) судитися еще прежде онаго Страшнаго судилища, помози убо оправдатися пред Богом, яко Творцем неба и земли, и умоли Единороднаго Сына Твоего, Господа Бога и Спаса нашего Иисуса Христа, да упокоит усопшаго(-ую) в недрах Авраама с праведными и всеми святыми. Аминь

Добавлено (04.06.2015, 14:22)
---------------------------------------------
Мы так по тебе соскучились брат, хоть бы во сне тебя увидеть..... А ты все не приходишь а мы с мамой ждем(

Добавлено (09.06.2015, 17:06)
---------------------------------------------
Наконец то ты мне приснился, правда что то не очень веселый((((( А вчера Темка по тебе очень сильно плакал вечером, да ты и сам все наверное видишь. Вот так вот нам по тебе очень тяжело.

Добавлено (09.06.2015, 17:15)
---------------------------------------------
Святый Ангеле хранителю, данный усопшему рабу Божию Евгению! Не преставай охраняти душу его от злых страшных оных бесов; буди ей пестуном и утешителем и тамо, в оном невидимом мире духов; приими ю под криле своя и преведи ю невозбранно чрез врата воздушных истязателей; предстани ходатаем и молитвенником за ню у Бога, - моли Его Преблагаго, да не низведена будет в место мрака, но да вчинит ю, идеже пребывает Свет невечерний.

 
gomozoff-ilyaДата: Пятница, 06.01.2017, 05:44 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Администраторы
Сообщений: 73
Репутация: 0
Статус: Offline
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - Д У Ш А , - П О С Л Е , С М Е Р Т И -
- - - https://azbyka.ru/audio/dusha-posle-smerti.html -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



МИР НАШЕМУ ДОМУ
 
ПОГОСТЫ » БОГОРОДСКОЕ КЛАДБИЩЕ » ВХОД » Ячейка Памяти N 1 Эдуард Миллер (Во Святом Крещении, - раб Божий Евгений)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: